Skip to content

Про нас

еееггг

Дорогі рукодільниці, ласкаво просимо в «Павутинку»!

Ми дружня компанія любителів в’язання. Раді кожному, хто завітав до нас на сайт та в магазин у м.Вінниця по вул. Коцюбинського 4. (зал. вокзал)

Давайте в’язати разом!)

Наші улюблені постійні клієнти в’яжуть все і всім.., собі, сім’ї, діткам, знайомим, а також стають відомими дизайнерами в’язаного одягу та відправляють по всьому світі.. Особливим попитом зараз користуються іграшки амігурумі хлопкові та плюшеві.

Адже ручна работа Зігріває  душу й тіло!

Якісна пряжа в Україні

Інтернет магазин пряжи для в’язання Паутинка пропонує Вам пряжу відомих фабрик Турції, Італії, Індії таких як Алізе, Ярнарт, Гімалая, Ланосо, Картопу, БББ… В нашому магазині пряжи є нитки для в’язання різноманітні по складу: мериносова вовна, кашемір, альпака, ангора, мохер, бавовна, віскоза, акрил, мікрофібра, бамбук… Величезна палітра кольорів та фактур.

Купити пряжу в нас можна за мінімальними цінами, також багато фурнітури, інструментів, шпиці, гачки, лінійки, деталі для іграшок амігурумі а також холофайбер.

В магазині пряжи Павутинка Ви можете отримати консультацію, купити пряжу або замовити на сайті. Замовлення обробляються миттєво і відправляються щодня.

Приємних покупок, рівних рядочків та натхнення 🙂